ZAWODNICY MKS MOSiR KĘTRZYN 5 DRUŻYNĄ W POLSCE

1742

W dniach 29-30 sierpnia w Koszalinie odbył się Finał Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej Plażowej Młodzików. W śród finalistów byli również młodzicy z MKS MOSiR KĘTRZYN, którzy zajęli 5. miejsce w Polsce.

W Finale Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej Plażowej Młodzików (po wcześniejszych rozgrywkach eliminacyjnych) uczestniczyło osiem zespołów: KU AZS Politechnika Koszalińska, MKS Brodnica, MKS Piotrkowianin, MKS MOSiR Kętrzyn, SPR Wybrzeże Gdańsk, UKPR Boxmed Agrykola Warszawa, Autoinwest SAS Gdańsk, UKS Anilana Łódź.

Obok świetnego wyniku całej drużyny MKS MOSiR Kętrzyn, która zajęła 5 miejsce kętrzyńscy szczypiorniści otrzymali również wyróżnienia indywidualne. Najlepiej punktującym zawodnikiem turnieju został Kornel Kiełczykowski, zdobywając 88. punktów, a najlepszym zawodnikiem zespołu Paweł Lewczyk.

MKS MOSiR KĘTRZYN reprezentowali: Paweł Lewczyk, Kornel Kiełczykowski, Oskar Witczak , Łukasz Tunkiewicz, Hubert Kajat, Karol Sieradzki, Julian Preweda, Igor Ptak, Piotr Osiecki, Dominik Jastrząb, Łukasz Żyszkiewicz i Krzysztof Wołodko. Trener – Karol Niedziałkowski.