Enea Energetyk Poznań – MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 3:0 (25:19, 25:17, 25:17)

1943

To był drugi mecz sesji przedpołudniowej, w którym siatkarki MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki – Enea Energetyk Poznań walczyły o V miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek w Piłce Siatkowej.
Pierwszy set zdecydowanie należał do siatkarek z Poznania, które wygrały go 25:19. W drugim secie już tak łatwo nie było. Siatkarki z Tomaszowa postawiły wysoko poprzeczkę, a szala zwycięstwa przeważała raz w jedną, raz w drugą stronę. W drugiej połowie seta poznanianki przejęły inicjatywę zwyciężając z rywalkami 25:17. O ostatecznym wyniku meczu zadecydował set trzeci, w którym poznanianki już wyraźnie dominowały popisując się udanymi atakami i obronami. Wynik trzeciego seta brzmiał 25:17 dla poznanianek.
Najlepszą zawodniczką meczu została Katarzyna Bagrowska.
Wygrywając mecz siatkarki Enea Energetyk Poznań zapewniły sobie V miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek w Piłce Siatkowej. Siatkarki z Tomaszowa Mazowieckiego zakończyły Mistrzostwa na szóstym miejscu.