Granica pokonała Orlęta Reszel w meczu sparingowym

1493

Kolejne spotkanie sparingowe rozegrała dzisiaj Granica Kętrzyn. Przeciwnikiem był lokalny rywal Orlęta Reszel. Kętrzynianie zwyciężyli 4:3.

Obserwujący to spotkanie Krzysztof Krupienik z zadowoleniem mówi o grze kętrzynian. Przewaga Granicy była widoczna zwłaszcza w pierwszej połowie, kiedy to na boisku przebywali podstawowi gracze. Po bramkarz Pawła Aleksandrowicza, Tomasza Bobrowskiego i Marcina Wepy Granica prowadziła 3:0. W drugiej połowie wynik podwyższył jeszcze Marcin Dwulat i na boisku zaczęli się pojawiać zmiennicy. Orlęta zdobyły w tym czasie trzy gole. W składzie Granicy zabrakło dzisiaj “Gdańska”.

Kolejny, poważny sprawdzian dla Granicy już w najbliższą sobotę. Od 11 na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego Memoriał Adama Dydzińskiego. Zagrają w nim obok Granicy także lider rozgrywek IV ligi Znicz Biała Piska, młodzież Lechii Gdańsk oraz Wilczek Wilkowo. W pierwszym spotkaniu Granica zagra z Wilczkiem.