Amatorzy rywalizowali na hali

636

W Hali Widowiskowo-Sportowej w Kętrzynie odbył się halowy turniej piłki nożnej amatorów. W turnieju wzięło udział 9 drużyn, które były podzielone na 2 grupy. Awans do dalszego etapu rozgrywek uzyskiwały po 2 najlepsze zespoły. W grupie I zagrały drużyny: Krizzo, Jurand Barciany, Mamy Czas, Extreme Team i Los Falunos. Pierwszą lokatę zajęli zawodnicy Extreme Team odnotowując 3 wygrane i 1 remis. Drugie miejsce zajął Jurand Barciany. W grupie II zagrały zespoły: Ekipa Rudego, Wilczek Wilkowo, FC Ponal i Cerveza. Bezkonkurencyjny okazał się Wilczek Wilkowo wygrywając wszystkie mecze. Drugie miejsce premiowane awansem do półfinału uzyskała drużyna Cerveza. W I półfinale zmierzyły się ekipy Extreme Team i Cerveza. Po bardzo wyrównanym pojedynku wygrał Extreme Team 1:0. Drugi pojedynek półfinałowy to pokaz świetnej gry Juranda Barciany, którzy wygrali 8:0 z Wilczkiem Wilkowo. W meczu o trzecie miejsce pewną wygraną odnotował
Wilczek Wilkowo wynikiem 3:0 z Cerveza. Mecz finałowy pomiędzy Extreme Team vs Jurand Barciany wzbudzał wiele emocji. Po 12 minutach gry było 1:1. Po regulaminowym czasie gry została rozegrana 3 minutowa dogrywka, w której decydującą akcje przeprowadził
Extreme Team, wygrywając ostatecznie 2:1. Zespoły, które zajęły miejsca 1-4 otrzymały pamiątkowe puchary oraz drużyny 1-3 otrzymały medale. Pamiątkowe statuetki trafiły również do najlepszych zawodników.
MVP Turnieju – Daniel Nowicki (Jurand Barciany)
Najlepszy bramkarz – Krzysztof Waszkiewicz (Extreme Team)