DOBRY START KĘTRZYNIANEK W ŁEBIE

755

W dniach 10-13.03.2022 odbywał się XXIV Maraton Piłki Siatkowej Młodziczek w Łebie. Nasze miasto reprezentowały dziewczęta z klas siatkarskich SP nr 4, a zarazem zawodniczki MKS MOSiR Kętrzyn. To był bardzo udany start. W zawodach udział wzięły 24 drużyny z całej Polski (Katowice, Żory, Elbląg, Kobylnica, Puck, Starogard Gdański, Słupsk, Jarocin, Jasieniak, Mrągowo, Bartoszyce, Lębork, Olesno, Braniewo) oraz Kadra Polski SOS i Kadra Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Dla naszych dziewcząt był to dobry moment na przygotowanie się do startu w Ćwierćfinałach Mistrzostw Polski. Każdego dnia rozgrywaliśmy udane pojedynki, przegrałyśmy tylko jeden z drużyną z Elbląga, która w ostateczności została zwycięzcą całego turnieju. Dziewczęta zostawiły na boisku całe swoje serce. Ducha walki z pewnością nam nie brakowało. W niedzielę walczyłyśmy z Kadrą Polski SOS B o miejsce 5 i zwyciężyłyśmy 2:0. Sprawiło nam to wiele satysfakcji. Teraz przed nami najważniejszy start –Ćwierćfinały Mistrzostw Polski Młodziczek. Trzymajcie kciuki.