Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce o Puchar Kinder Joy Of Moving

1045

W dniach 26.09 – 29.09. 2021 r. w Gliwicach odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce o Puchar Kinder Joy Of Moving. Warmińsko – Mazurski Związek Piłki Siatkowej jako mistrzowie województwa w kategorii ,,2’ reprezentowali kętrzyniacy – Adam Kwiatkowski i Kuba Markowski wraz z trenerem Jarosławem Markowskim. W każdej kategorii występowały 32 zespoły – mistrzowie i wicemistrzowie z poszczególnych województw. Po trzech dniach grania z bilansem 6 wygranych i 5 przegranych meczach ostatecznie zajęli 10 miejsce, realizując przy tym cel jaki sobie założyli przed zawodami tj, uplasowanie się w pierwszej dziesiątce mistrzostw. Wynik mógłby być lepszy, niestety w drugiej rundzie trafili do grupy z drużynami które ostatecznie zajęły 2 i 3 miejsce i po porażkach z nimi pozostało granie o miejsca 9 – 16. Warto dodać iż z drużyn chłopięcych reprezentujących WMZPS osiągnęli najwyższe miejsce.