Druga seria Letniej Kętrzyńskiej Ligi Orlika rozpoczęta z przytupem

1029

W piątek na Orliku przy ulicy Kopernika rywalizowano w lidze amatorów. Otworzyło ją starcie Penerzy vs Piłkarzyki. Penerzy postrzegani za jednego z faworytów tych rozgrywek zdominowali całe spotkanie, aplikując drużynie Piłkarzyki piętnaście bramek. Penerzy wygrali całe spotkanie 15 : 2, tym samym notując drugie zwycięstwo w sezonie. Po tym pojedynku na murawę wybiegli gracze Krizzo i Ponal FC. W pierwszej połowie bardzo wyrównany mecz, jednak druga połowa należała do Krizzo, którzy pokonali swego przeciwnika 6 : 0. W kolejnym meczu ubiegłoroczny mistrz rozgrywek drużyna Extreme Team zmierzyła się z Patrick Team. Szybko stracone dwie bramki przez Extreme Team sprawiło, że w tym meczu pachniało sensacją. Z każdą minutą gry to mistrzowie dochodzili do głosu, strzelając kolejne bramki. Ostatecznie to spotkanie zakończyło się zwycięstwem Extreme Team 4 : 2. Terminarz i tabele dostępne na stronie: https://lklo.futbolowo.pl/