Extreme Team i Penerzy będą walczyć o zwycięstwo w V Kętrzyńskiej Letniej Lidze Orlikowej

1657

Rozgrywki Kętrzyńskiej Letniej Ligi Orlikowej zmierzają ku najważniejszym rozstrzygnięciom. 31 lipca na boisku „Orlik” przy Szkole Podstawowej nr 1 rozegrano półfinał. Wystąpiły w nim cztery najlepsze drużyny, które zajęły najwyższe miejsca w fazie zasadniczej rozgrywek. Zwycięzcy rozgrywek półfinałowych już za tydzień będą grać o pierwsze miejsce, a pokonani o trzecie.

Z uwagi na stawkę, już od pierwszych minut rozgrywki półfinałowe przyniosły sporo emocji. Jako pierwsze zmierzyły się drużyny, które w fazie zasadniczej zajęły odpowiednio 2 i 3 miejsce –  Extreme Team (2 miejsce) i Krizzo (3 miejsce). O ile pierwsza połowa meczu była wyrównana, a piłkarze Krizzo dokładnie pilnowali swoich rywali, wynik przez dłuższy czas był remisowy. Wystarczyła jednak chwila nieuwagi, a drużyna Ekstreme Team objęła jednobramkowe prowadzenie. Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu. W drugiej części spotkania drużyna Ekstreme Team nie dała już sobie wyrwać zwycięstwa, a potwierdzeniem były dwa kolejne gole. W drugim tego dnia meczu pomiędzy drużynami Penerów i Filipówki już od pierwszego gwizdka sędziego piłkarze Penerów, którzy w fazie zasadniczej zakończyli zmagania ligowe na pierwszym miejscu przystąpili do zdecydowanego ataku.  Na efekty nie trzeba było długo czekać, a mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Penerów 6:1.

Tym samym drużyny Ekstreme Team oraz Penerzy potwierdziły swoje aspiracje do zwycięstwa w lidze. Która z nich okaże się zwycięzcą tegorocznej edycji Kętrzyńskiej Letniej Ligi Orlikowej dowiemy się już za tydzień (7 sierpnia godz. 18.30 boisko „Orlik” przy SP nr1). Zgodnie z zasadami rozgrywek zwycięskie drużyny półfinałów ( Extreme Tram oraz Penerzy) będą rywalizować o zwycięstwo w tegorocznej edycji V Kętrzyńskiej Letniej Ligi Orlikowej, a drużyny Filipówki i Krizzo o miejsce trzecie.