Damian Piórkowski i Klaudia Parczyńska zwycięzcami Turnieju Piłki Plażowej Siatkowej (MIXTY)

1520

W sobotę, 25 lipca na boiskach do piłki plażowej Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego „Kętrzynianka dobył się Turniej Piłki Plażowej Siatkowej MIXTÓW. W turnieju wzięło udział aż 17 zespołów damsko-męskich z Kętrzyna, Bartoszyc, Olsztyna, Suwałk, Mrągowa, Ostródy i Gdańska.

Z uwagi na ilość zespołów uczestniczących w turnieju emocjonująca rywalizacja o laur zwycięzcy trwała wiele godzin (9.00 -18.00). Zwycięsko turniej zakończyła kętrzyńska para w składzie Piórkowski/Parczyńska. Tuż za nimi uplasowała się para Ariel i  Magdalena Fijoł z Bartoszyc. Trzecie miejsce przypadło w udziale parze siatkarskiej mrągowsko- olsztyńskiej w składzie Klecan/Mankow. Z kolei tuż poza podium uplasowała się para kętrzyńsko-suwalska Strzelczyk/ Aleksandrowicz.

Zespoły, które zajęły najwyższe miejsca w klasyfikacji turniejowej zostały nagrodzone pucharami, a wszyscy uczestnicy również koszulkami sportowymi. Ich fundatorem (sponsorem) była olsztyńska firma Pure Food Dawid Czerniawski, za które serdecznie dziękują uczestnicy i organizatorzy  turnieju.