GRAND PRIX WARMII I MAZUR BALTIC CUP 2019 – TURNIEJ „MASTERS” 9-BIL

1621

Dnia 8 grudnia w Bałtyckim Centrum Bilardowym został rozegrany turniej finałowy cyklu GRAND PRIX WARMII I MAZUR – BALTIC CUP 2019 – „MASTERS” w 9-BIL. Do rywalizacji o tytuł najlepszego zawodnika Warmii i Mazur stanęło 13 zawodników z 6 miast (Kętrzyn, Mrągowo, Giżycko, Suwałki, Prostki, Olsztyn) zakwalifikowanych ze wcześniejszych etapów cyklu.
Podchodząc do turnieju finałowego wszyscy wiedzieli, że trzeba grać na najwyższym poziomie, ponieważ tutaj nie było już przysłowiowych „słabych” zawodników. Każdy walczył o zwycięstwo, gdyż wygrana w turnieju „MASTERS” zawsze dodaje dodatkowego „smaczku”.
I miejsce w turnieju „MASTERS” zajął Adrian ŚLEDZIEWSKI (Kętrzyn) pokonując w finałowym pojedynku Igora ZIEWIEC wynikiem 6:4. III miejsca zajęli Marek KŁUSOWSKI (Suwałki) oraz Vadim PAPIZH (Giżycko)
Ranking generalny po siedmiu turniejach wygrał Marek KŁUSOWSKI (110pkt.). Drugie miejsce zajął Igor ZIEWIEC (105pkt.), natomiast trzecie Krzysztof SKRZYPCZYK (88 pkt.)
Zwycięzcy turnieju finałowego i rankingu otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez MOSiR Kętrzyn.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy również głównym sponsorom cyklu – MOSiR Kętrzyn oraz UM Kętrzyn.