Turniej Osób Niepełnosprawnych w Pool Bilard

1704
sdr

Dnia 20.11.2019r. w Bałtyckim Centrum Bilardowym odbył się Turniej Osób Niepełnosprawnych w pool bilard. Na starcie zawodów stanęli uczestnicy z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Kętrzynie. Turniej, jak można było przypuszczać, od samego początku wzbudzał wielkie emocje. Wraz z kolejnymi „szczebelkami” turnieju widać było coraz większe zaangażowanie zawodników, a uczestnicy, którzy już odpadli z turnieju coraz głośniej kibicowali swoim faworytom. Najwięcej wrażeń wzbudziły mecze półfinałowe oraz oczywiście finał, podczas których wszyscy uczestnicy zawodów głośno kibicowali dla pozostałych osób w turnieju. Zwycięzcą turnieju został Kamil Polakowski, który w finale pokonał Sylwię Magnuszewską, III miejsce zajęli Władysław Łazorko oraz Jarosław Kowalski. Wszyscy uczestnicy otrzymali medale i upominki, a zwycięzcy również puchary ufundowane przez MOSiR Kętrzyn.
Gratulujemy serdecznie zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom.