GRAND PRIX WARMII I MAZUR – BALTIC CUP 2019 – VI TURNIEJ 10-BIL

1417

Dnia 3 listopada w Bałtyckim Centrum Bilardowym został rozegrany szósty turniej eliminacyjny z cyklu GRAND PRIX WARMII I MAZUR – BALTIC CUP 2019. Tym razem graliśmy w odmianę 10-bil. W turnieju stanęło 12 zawodników z 6 miast (Kętrzyn, Olsztyn, Mrągowo, Giżycko, Suwałki, Prostki).
I miejsce w turnieju wywalczył Vadim PAPIZH (Giżycko) pokonał w finałowym pojedynku Grzegorza ULEWICZA (SKB Mrągowo) wynikiem 6:3. III miejsca zajęli Marek KŁUSOWSKI (Suwałki) oraz Igor ZIEWIEC (SKB Mrągowo). Zwycięzcy otrzymali puchary ufundowane przez MOSiR Kętrzyn.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom. Szósty turniej z cyklu BALTIC CUP zakończył eliminacje do turnieju finałowego „MASTERS”. Poznaliśmy już pierwszą 16ke osób zakwalifikowanych do finału, który odbędzie się 8 GRUDNIA.