Dominik Jędrej i Igor Przybyła Mistrzami Polski Młodzików w Boksie

2376

Dwa złote medale i tytuły Mistrzów Polski oraz jeden srebrny i tytuł wicemistrzowski, to sukcesy  młodych zawodników LKS „Niedźwiedź” podczas odbywających się w Łomży Mistrzostwach Polski Młodzików w Boksie.

W mistrzostwach rywalizowało 155 zawodników z 68 klubów całego kraju. Rewelacyjnie spisali się pięściarze LKS „Niedźwiedź” Kętrzyn. Klub wystawił trzech zawodników i wszyscy wrócili z tarczą. Nasi najmłodsi zawodnicy dobyli trzy medale Mistrzostw Polski Młodzików w Boksie. Tytuły Mistrzów Polski na rok 2019 wywalczyli: Dominik Jędrej w wadze 44,5 kg oraz Igor Przybyła w wadze 76 kg.  Srebrny medal oraz tytuł Wicemistrza Polski, wywalczył Olaf Posoch w wadzę 54 kg .

Ponadto kętrzyński „Niedźwiedź”  zajął drugie miejsce w kraju w punktacji klubów, wygrywając jednocześnie klasyfikację medalową.

Wszystkim zawodnikom i trenerom należą się gratulacje oraz życzenia  dalszych sukcesów sportowych. Oby tak dalej!