Kętrzynianki nie dały rady olsztyniankom. MKS MOSiR – KKP Stomilanki II Olsztyn 0:1

1708

Mimo ogromnej ambicji i przewagi w polu piłkarek MKS-u wystarczyła jedna udana akacja olsztynianek, aby wyjazdowy mecz w Kętrzynie zakończył się dla nich zwycięstwem.

Dzisiaj na stadionie przy ul. Kazimierza Wielkiego piłkarki MKS MOSiR podejmowały swoje rywalki z KPP Stomilanki II Olsztyn. Był to mecz III ligi piłki nożnej kobiet – grupa warmińsko-mazurska. Od pierwszych minut meczu kętrzynianki dominowały na boisku ale wielu bardzo dobrych sytuacji nie udało im się zamienić ich  na bramki. Do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy. W drugiej połowie spotkania ponownie kętrzynianki były zespołem dominującym, ale jedna udana akcja olsztynianek zakończyła się zdobyciem gola. Niestety, mimo ogromnej ambicji kętrzynianek bramka piłkarek zespołu Stomilanek była wręcz jakby zamurowana, a strzały piłkarek kętrzyńskich często o centymetry omijały bramkę. Piłkarki MKS-u nie wykorzystały również rzutu karnego podyktowanego przez arbitra w końcówce meczu.

Nie udał się również wyjazd do Elbląga naszych seniorów, którzy wrócili do Kętrzyna na tarczy przegrywając z tamtejszą Olimpią II Elbląg 1:3.