Siatkarki MKS Dąbrowa Górnicza zagrają w półfinałach

1830

Dzisiaj zakończył się kolejny mecz w ramach Mistrzostw Polski Juniorek w Piłce Siatkowej. Rozegrały go zespoły Dąbrowy Górniczej i Budowlanych Łódź.

Zespół MKS Dąbrowa Górnicza- wczorajszy zwycięzca meczu z siatkarkami Pałacu Bydgoszcz- dzisiaj również pokonał rywalki.
Kiedy wydawało się, że zwycięstwo siatkarek z Dąbrowy Górniczej, które po trzech setach prowadziły 2:1, będzie pewne, łodzianki w czwartym secie rzutem na taśmę doprowadziły do remisu 2:2 wygrywając tego seta 26:24. W tej sytuacji o końcowym wyniku zadecydował set piąty. Po niezwykle wyrównanej walce siatkarki z Dąbrowy Górniczej przechyliły szalę zwycięstwa na swoją korzyść pokonując rywalki 21:19. Mecz pomiędzy zespołami MKS Dąbrowa Górnicza i Budowlanymi Łódź zakończył się wynikiem 3:2 (21:25, 25:23, 25:16, 24:26, 21:18).
Najlepszą zawodniczką meczu została Wiktoria Tyda – libero zespołu MKS Dąbrowa Górnicza i to do niej trafiła statuetka MVP.