PAŁAC Bydgoszcz – BUDOWLANI Łódź 3:0

1889

Mecz pomiędzy BUDOWLANI Łódź, a KS PAŁAC Bydgoszcz zakończył przedpołudniową edycję rozgrywek. Bardzo ważnym był to bez wątpienia mecz dla siatkarek Pałacu Bydgoszcz, które dotychczas wygrały 3:0 z siatkarkami MUKS DARGFILL Tomaszów Mazowiecki , a przegrały 2:3 z zespołem MKS Dąbrowa Górnicza. Ewentualna wygrana dawała szansę na grę w półfinałach.
Na to, że będzie to bardzo wyrównany mecz wskazał już pierwszy set, w którym przy aplauzie zorganizowanej grupy kibiców, grając na przewagi zwyciężyły bydgoszczanki 27:25. W drugim secie łodzianki prowadziły już kilkoma punktami lecz w końcówce bydgoszczanki doprowadziły do stanu 24:24 i po grze na przewagi ponownie rozstrzygnęły go na swoją korzyść wygrywając 27:25. Trzeci set to już zdecydowana przewaga siatkarek z Bydgoszcz, które kończą go wynikiem 25:18, a cały mecz wygrywają 3:0.