LTS LEGIONOVIA Legionowo -z MKS SAN PAJDA Jarosław 3:0

1922

Pierwszy mecz w serii popołudniowej pomiędzy zespołami LTS LEGIONOVIA Legionowo a MKS SAN PAJDA Jarosław to rywalizacja, gdzie w dotychczasowych rozgrywkach jeden wygrany mecz miał zespół LTS LEGIONOVIA, który pokonał zespół ENEA ENERGETYK Poznań 3:1 przegrywając 2:3 z zespołem SPS VOLLEY Piła. Z kolei zespół MKS SAN PAJDA Jarosław uległ 1:3 zespołowi ENEA ENERGETYK Poznań przegrywając również 0:3 z SPS VOLLEY Piła.
W tej sytuacji zwycięstwo dawało szansę gry w jutrzejszych półfinałach tylko siatkarkom z Legionowa. W pierwszym secie dość szybko pokonały swoje rywalki, a set zakończył się wynikiem 25:13. W drugim secie sytuacja nie uległa zmianie. W dalszym ciągu siatkarki tego zespołu dominowały, a set zakończył się ich wygraną 25:14. W trzecim secie również siatkarki z Legionowa kontynuowały swoją dobrą passę dominując na boisku. Set zakończył się wynikiem 25:18, a cały mecz zwycięstwem siatkarek LTS LEGIONOVIA Legionowo 3:0.
Najlepszą zawodniczką meczu została Paulina Zaborowska.