V kolejka rozgrywek Kętrzyńskiej Ligi Futsalu zakończyła fazę zasadniczą.

1638

Za nami V kolejka rozgrywek w ramach Kętrzyńskiej Ligi Futsalu. W minioną niedzielę na hali MOSiR przy ul. Kazimierza Wielkiego rywalizowały z sobą zespoły: Betrayer-Los Amatores,  MKS MOSiR – Chorzela Team,  Krizzo-Los Amatores i Zalani- Chorzela Team.

Łącznie na boisku rozegrane zostały cztery spotkania, w których padły 33 bramki. W pierwszym meczu zespół Betrayer pokonał Los Amatores  7:4 (2:0), a najskuteczniejszym strzelcem okazał się Marek Doroszkiewicz (Betrayer), który był autorem 3 goli.  Dużą sensację zapowiadał mecz MKS MOSiR z Chorzelą Team, a to dlatego, że żeński zespół MKS MOSiR do 10. minuty spotkania prowadził 3:0. Jednak w miarę upływu czasu przewagę zaczęli uzyskiwać panowie z Chorzela Team. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 3:5 dla panów. Zespół Chorzela Team ostatecznie pokonał panie z MKS MOSiR 7:3. Najskuteczniejszymi strzelcami w tym meczu okazali się Ewelina Korotko (MKS MOSiR – 2 bramki) oraz Adam Sepczyński (Chorzela Team – 3 bramki).  W kolejnym – trzecim meczu – zmierzyły się zespoły Krizzo i Los Amatores. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu Krizzo 7:0 (4:0). Najskuteczniejszymi strzelcami  byli Kamil Łysnakiewicz i Mariusz Świacki (po 3 strzelone bramki). Prawdziwą wisienką na torcie okazał się jednak mecz Zalani- Chorzela Team. Ostatecznie, po bardzo wyrównanej walce i głośnym dopingu kibiców zwycięsko z pojedynku wyszedł zespół Chorzela Team, który pokonał Zalanych 3:2.