Bilardziści wsparli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

1768

W ostatnią sobotę 2018 roku (29 grudnia) w Bałtyckim Centrum Bilardowym odbył się I Charytatywny Sylwestrowy Samorządowy Turniej w Bilarda. Wzięło w nim udział kilkudziesięciu zawodników. Dochód z Turnieju, nad którym honorowy patronat sprawował Burmistrz Miasta Kętrzyn Ryszard Niedziółka, przeznaczony został na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Rywalizacja przebiegał w dwóch kategoriach – Samorządowej i Open. W turnieju Samorządowym zwyciężył Andrzej Lewandowski pokonując w finale Kamila Kaczmarczyka. Trzecie miejsca zajęli Czesław Ćwik i Tomasz Komorowski. Natomiast w turnieju Open zwycięzcą został Dawid Tonojan, który pokonał w finale Rafała Kwiatkowskiego. Trzecie miejsca zajęli Mirosław Kopeć i Łukasz Drożdż.

Dochód z wpisowego oraz pieniądze złożone przez uczestników turnieju do puszki WOŚP zostaną przekazane na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zwycięzcom i uczestnikom Turnieju gratulujemy !