Dawid Tonojan z Grand Prix Warmii i Mazur

1671
rbthdr

22 lipca w Bałtyckim Centrum Bilardowym został rozegrany trzeci turniej z cyklu GRAND PRIX WARMII I MAZUR – BALTIC CUP 2018. Tym razem graliśmy w odmianę 10-bil. 17 zawodników z 5 miast (Kętrzyn, Mrągowo, Giżycko, Olsztyn, Ełk) stanęło do rywalizacji o tytuł najlepszego zawodnika Warmii i Mazur. Każdy uczestnik w zależności od posiadanych umiejętności został przydzielony do jednej z czterech grup.

I miejsce w turnieju i tym samym tytuł najlepszego zawodnika Warmii i Mazur w trzecich zawodach cyklu BALTIC CUP 2018 wywalczył Dawid TONOJAN (BCB MOSiR Kętrzyn) pokonując w finałowym pojedynku Krystiana KOSIKA (SKB Mrągowo) wynikiem 7:5. III miejsca zajęli Cezary CEMER (Ełk) oraz Grzegorz ULEWICZ (SKB Mrągowo). Zwycięzcy otrzymali puchary oraz drobne nagrody rzeczowe ufundowane przez MOSiR Kętrzyn.

Zdaniem uczestników cykl BALTIC CUP jest strzałem w dziesiątkę. Z jednej strony handicap’y, które umożliwiają rywalizację każdemu jak równy z równym, z drugiej strony turnieje rozgrywane cyklicznie kilka razy w roku w różne odmiany, z kolejnej zaś ranking który pozwala na walkę i osiągnięcie jak najwyższego miejsca na koniec sezonu. To wszystko sprawia, że wiele osób już teraz zapowiedziało udział w kolejnym turnieju, który odbędzie się w sierpniu.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom. Zapraszamy oczywiście na kolejny IV turniej GRAND PRIX WARMII I MAZUR – BALTIC CUP w 8-BIL, który odbędzie się już 12 sierpnia o godz. 10.00.