Granica z jednym punktem wraca z Elbląga

1483

W 21 kolejce IV ligi Granica Kętrzyn zremisowała w Elblągu z Concordią 2:2. Gole dla kętrzynian zdobyli Tomasz Bobrowski i Paweł Miłoszewski.

Trudny wyjazd do Elbląga zakończył się jednopunktową zdobyczą. Obserwatorzy tego spotkania mówią szkoda, bo kętrzynianie w drugiej połowie stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramek. Niestety, zabrakło trochę zimnej krwi, by je wykorzystać. Pierwsza, bezbramkowa połowa należała do gospodarzy. W drugiej więcej z gry mieli kętrzynianie, ale musieli „gonić” wynik. Udało się to po bramkach Tomasza Bobrowskiego i Pawła Miłoszewskiego.

Kolejne spotkanie Granica rozegra już za tydzień w Kętrzynie. Przeciwnikiem kętrzynian będzie Rominta Gołdap, która w tabeli rozgrywek zajmuje piąte miejsce.