Podsumowanie zmagań w Bilardowej Lidze Firm – sezon 2017

1848

W sobotę 13.01.2017 r. odbyła się ostatnia, 10 kolejka Bilardowej Ligi Firm 2017. Udział w rozgrywkach wzięły 4 drużyny z Kętrzyna, 1 z Giżycka oraz 1 drużyna mieszana Kętrzyn/Węgorzewo : PHILIPS, WEDA, Kętrzyn Pokochaj, MTI Furninova, Hotel Mazury oraz Wiarus/DP/Siema. Pierwsze miejsce w lidze zdobyła drużyna WEDA, która obroniła tytuł z ubiegłego roku (kapitan: Władysław Kwaśniewski, zawodnicy: Przemysław Koch, Marcin Klimkowicz, Wojciech Stefanowicz), drugie miejsce wywalczyła firm PHILIPS , która poprawiła wynik z zeszłego roku o jedną pozycję (kapitan: Maciej Drelichowski, zawodnicy: Marek Nestorowicz, Roman Balik, Rafał Kwiatkowski). Trzecie miejsce zdobyła drużyna z Giżycka – Hotel Mazury, która staje pierwszy raz na podium (kapitan: Krzysztof Skrzypczyk, zawodnicy: Robert Górnicki, Zbigniew Bolesławicz). Klasyfikację indywidualną wygrał: Rafał Kwatkowski (PHILIPS), drugie miejsce zdobył Marcin Klimkowicz (WEDA), trzecie Robert Górnicki (Hotel Mazury). Bardzo dziękujemy wszystkim prezesom, kapitanom i zawodnikom za miłą i owocną współpracę w całym sezonie.