KĘTRZYŃSCY ZAPAŚNICY Z DWOMA BRĄZOWYMI MEDALAMI.

1968

Zawodnicy UKS Olimp uczestniczyli w Jesiennym Pucharze Polski w Koronowie. Zawody odbyły się w dniach 1-3 grudnia w kategoriach juniorów i kadetów w stylu wolnym. Z brązowymi medalami wrócili do domu Jakub Furlepa (kat. 55 kg.) i Mateusz Woźniak (96 kg.)

W zawodach wystartowało niemal 160 zawodników z całej Polski. Wśród nich pięciu reprezentantów UKS Olimp. Bardzo dobrze zaprezentowali się Jakub Furlepa i Mateusz Woźniak, którzy wywalczyli brązowe medale. Drużynowo zapaśnicy UKS Olimp Kętrzyn wywalczyli czwarte miejsce. Jarosław Rusiecki, opiekun zapaśników nie był zadowolony z występu Jakuba Biedrzyckiego, który zajął dalsze miejsce.

– Jego walki pokazały mi, co musimy poprawić, by na wiosnę powalczyć o kwalifikację do kolejnej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Wiosenne Puchary Polski Kadetów będą eliminacją do tej imprezy.