Zwycięstwo MKS MOSiR Kętrzyn z TRUSO Elbląg I

2219

10W lidze juniorów młodszych w meczu  rozgrywanym w Kętrzynie, w dniu 05.03.2015r. MKS MOSiR Kętrzyn pokonał MKS TRUSO I 33 : 27 (15:13). Gospodarze zagrali bardzo dobry mecz w obronie co zaowocowało końcowym zwycięstwem. Pierwsza połowa miała bardzo wyrównany przebieg , jednak z dwubramkową przewagą na przerwę schodzili gospodarze 15:13. Początek drugiej połowy to dalej wyrównana gra obu zespołów. Dopiero w 42 minucie spotkania gospodarze odskoczyli na trzy bramki i powoli powiększali swoją przewagę, która  urosła do 6 bramek, co pokazuje końcowy wynik spotkania, szkoda tylko, że z pięciu karnych gospodarze wykorzystali dwa. Końcówka to również bardzo nerwowa gra obu zespołów, co skutkowało ilością wykluczeń, w drugiej połowie było ich trzynaście.  Bardzo dobry mecz rozegrał bramkarz MKS MOSiR Maciej Gryczka.

Przebieg spotkania: 0:2, 2:2, 2:4 , 4:4, 7:7, 11:11, 13:11, 15:13, 15:15, 17:15,19:18. 22:18, 25:19, 29:25, 32:26, 33:27 .

Bramki dla gospodarzy zdobyli: Kowszuk Wojciech (13), Marcinkiewicz Maciej (3), Siewruk Maciej (5), Kręciewski Krystian (0), Pałasz Dominik (0), Pietrasik Bartosz (2),Guźniczak Jan (4), Turek Mateusz(0), Tymoszuk Sławomir (2), Wójcik Maciej (4), oraz bramkarz : Gryczka Maciej.

Bramki dla zespołu gości zdobyli: Załuski Adam (12), Rożentalski Wojciech (4), Kłódka Norbert (1), Cyrson Dawid (1), Ruciński Piotr (3), Siebuła Dawid (1), Lachowicz Bartłomiej (5), Pęzik Sebastian(0), Brzeziński Bartłomiej(0) oraz bramkarze Wiśniewski Sylwester i  Sparzak Kacper.